پارکینگ هوشمند هومر

پارکینگ RFID، با کیفیتی که تا به حال تجربه نکرده‌اید.

پارکینگ هومر چیست؟

با مجهز کردن مجتمع مسکونی، سازمانی، کارخانه یا شرکت خود به سیستم پارکینگ هوشمند هومر، تردد خودروها در پارکینگ را بطور کامل بصورت آنلاین مدیریت کنید. اصلی‌ترین نتیجه استفاده از این سرویس، خودکار شدن ورود و خروج خودروها و ثبت دقیق آن‌ها و همچنین امکان کنترل و نظارت بر ترددهای پارکینگ است. بعلاوه، تسهیل و تسریع فرآیند گزارش‌گیری از اطلاعات تولیدی توسط نرم‌افزار مدیریت پارکینگ هوشمند هومر از طریق اینترنت، از هر کجا و در هر زمان، بدون محدودیت در تعداد ناظرین، قابلیت دیگری است که هومر در اختیار مدیریت پارکینگ قرار می‌دهد.

علاوه بر امکاناتی که با استفاده از پارکینگ هوشمند هومر در اختیار مدیریت پارکینگ مجموعه قرار می‌گیرد، کاربران پارکینگ نیز امکان دسترسی به برخی از اطلاعات پارکینگ را خواهند داشت. کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن هومر، به آمار کلی پارکینگ و گزارش ترددهای خودروی خود دسترسی داشته باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند تگ RFID خود را در پارکینگ بوسیلۀ اپلیکیشن غیرفعال کنند تا جلوی خروج خودکار خودرو از پارکینگ را نیز بگیرند.

پارکینگ هوشمند آنلاین هومر

قابلیت‌های هومر

نرم‌افزار پارکینگ هوشمند آنلاین هومر، با دارا بودن ویژگی‌های زیر، پاسخگوی تمامی امور مربوط به مدیریت پارکینگ بوده و باعث افزایش دقت، سرعت و امنیت عملکرد سیستم پارکینگ مجتمع‌ها می‌شود:

گزارش‌گیری کامل ترددها

گزارش‌های جامع از ترددها برحسب تاریخ، خودرو، و یا وضعیت ترددها، همه، از طریق پنل مدیریتی آنلاین هومر در دسترس شماست.

کنترل تردد و امنیت پارکینگ

سیستم شناسایی خودروی هومر اجازه ورود و خروج به خودروهای غریبه را نمی‌دهد و امنیت پارکینگ شما را بالا می‌برد.

تردد خودکار خودروهای مجاز

با سیستم مدیریت پارکینگ هومر، درب یا راه‌بند پارکینگ به صورت خودکار با خواندن تگ‌های RFID مجاز باز و بسته می‌شود. دیگر نگران جا گذاشتن یا گم کردن ریموت پارکینگ خود نباشید.

برنامه‌ریزی عملکرد سیستم

پنل آنلاین پارکینگ هوشمند هومر امکان مدیریت و برنامه‌ریزی زمانی برای عملکرد سیستم را به شما می‌دهد.

اتصال به سیستم‌های حضور و غیاب، حسابداری و ...

نرم‌افزار هومر قابلیت اتصال مستقیم به سیستم‌های نرم‌افزاری مختلف مانند حضور و غیاب و حسابداری را دارد.

مدیریت و بروزرسانی آنلاین تگ‌ها

پنل آنلاین پارکینگ هوشمند هومر امکان تعریف تگ‌های جدید برای کاربران را به مدیریت پارکینگ می‌دهد.

ثبت زمان توقف

هومر به شما امکان می‌دهد بدانید خودروتان دقیقا چه مدت در پارکینگ توقف داشته و کی بیرون رفته است.

هشدارهای ایمنی

هومر با ارسال هشدارهایی مثل موعد تعویض روغن، روشن کردن خودرو در زمان سرما، و... به شما در نگهداری بهتر خودروتان کمک می‌کند.

قفل هوشمند خودرو

مدیریت پارکینگ می‌تواند در هر لحظه هریک از تگ‌های پارکینگ را فعال یا غیرفعال کند. کاربران نیز می‌توانند اجازه خروج را از خودروی خود بگیرند و به این ترتیب، خودرو را در پارکینگ قفل کنند.

با هومر، گزارشهای تردد خودروتان را روی گوشی ببینید.

پارکینگ هوشمند هومر چه طور کار می‌کند؟

سیستم پارکینگ RFID آنلاین هومر از محدوده فرکانسی برد بلند UHF برای شناسایی خودروها استفاده می‌کند. اطلاعات برداشت شده از برچسب‌ها بوسیلۀ نرم‌افزار کنترل تردد طراحی شده پردازش شده و در مورد اعطاء مجوز تردد به خودروی مربوطه تصمیم‌گیری کرده و فرمان لازم به درب یا راهبند پارکینگ داده می‌شود. گزارش هر تردد به‌طور لحظه‌ای با کامپیوترهای مرکز هومر مبادله می‌شوند و به این ترتیب از طریق اینترنت در دسترس کاربرانی که نیاز به این اطلاعات دارند قرار می‌گیرند.
فناوری RFID از مطمئن‌ترین روش‌ها برای شناسایی خودکار در کل رشته‌های صنعتی است. عدم نیاز به خط دید مستقیم بین آنتن و تگ و سرعت بالای شناسایی، اصلی‌ترین دلایل این امر هستند. در نتیجه، امکان عدم برداشت یا برداشت اشتباه اطلاعات در این سامانه بسیار بسیار پایین است. این ویژگی یکی از دلایل انتخاب فناوری RFID برای راه‌اندازی سامانه مدیریت پارکینگ هوشمند هومر بوده است.
در تصاویر زیر، نمای ساده شده‌ای از اجزای سیستم پارکینگ هوشمند هومر را می‌بینید. با اشاره به هریک از تصاویر، توضیح کوتاهی در مورد هر جز قابل مشاهده خواهد بود. برای مطالعۀ بیشتر دربارۀ هریک از اجزا و ویژگی‌ها و کاربردهایشان نیز می‌توانید به صفحات آن‌ها مراجعه کنید.

پارکینگ هوشمند RFID هومر، کامپیوتر تصمیم می‌گیرد که خودرو مجاز است یا خیر.

کامپیوتر

اطلاعات برداشت شده از برچسب‌های نصب شده روی خودروها به کامپیوترهای موجود روی شبکه هومر منتقل می‌شود تا مورد پردازش و تحلیل قرار گیرد.
پارکینگ هوشمند RFID هومر، اطلاعات به کنترلر منتقل می‌شوند.

کنترلر

دستگاه کنترل تردد در واقع قلب تپندۀ این سیستم مدیریت پارکینگ است. از جمله وظایف این جزء می‌توان به دریافت اطلاعات برچسب‌های RFID، فیلتر کردن داده‌های دریافتی، و ارسال فرمان‌های خروجی اشاره کرد.
پارکینگ هوشمند RFID هومر، آنتن اطلاعات را می‌خواند.

ریدر-آنتن RFID

ریدر برد بلند RFID امواج رادیویی را به تگ‌ها می‌فرستد و پاسخ بازگشتی از طرف آن‌ها را دریافت می کند. ریدرهای ویژه خودرویی قابلیت کار در فضای باز و زیر باد و باران را دارند.
پارکینگ هوشمند RFID، نصب برچسب (تگ) روی خودرو

برچسب UHF

هر خودرو به یک برچسب RFID ویژه خودرو مجهز می‌شود. این برچسب امکان شناسایی هر خودرو به صورت مجزا، باز شدن خودکار درب برای خودرو و ردیابی آن را به وجود می‌آورد.

هر خودرو به یک برچسب RFID ویژه خودرو مجهز می‌شود. این برچسب امکان شناسایی هر خودرو به صورت مجزا، باز شدن خودکار در برای خودرو و ردیابی آن را به وجود می‌آورد.

آنتن امواج رادیویی را به تگ‌ها می‌فرستد و پاسخ بازگشتی از طرف آن‌ها را دریافت می کند. آنتن‌های ویژه خودرویی قابلیت کار در فضای باز و زیر باد و باران، با برد بلند، را دارند.

قرائت‌گر RFID در واقع قلب تپندۀ این سیستم است. از جمله وظایف این جزء می‌توان به تأمین انرژی آنتن، دریافت اطلاعات برچسب‌ها و فیلتر کردن داده‌های دریافتی اشاره کرد.

اطلاعات برداشت شده از برچسب‌های نصب شده روی خودروها به کامپیوترهای موجود روی شبکه هومر منتقل می‌شود تا مورد پردازش و تحلیل قرار گیرد.

مایلید در مورد پارکینگ هوشمند هومر اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

برخی از مشتریان هومر

سرویس‌های هومر در مجتمع‌های بزرگ و کوچک مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است. برخی از این مشتریان عزیز را، که هومر افتخار خدمت‌رسانی به آن‌ها را داشته، در زیر مشاهده می‌کنید.

احتیاج به اطلاعات بیشتری دارید؟

اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد پارکینگ هوشمند هومر داشته باشید یا سوالی در مورد هر یک از اجزا یا کارکرد این سیستم دارید، از طریق فرم زیر موضوع را با ما مطرح کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و پاسخ شما را خواهند داد.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا آدرس ایمیل یا شماره تماس خود را وارد کنید.
لطفا موضوع درخواست یا پیام خود را وارد کنید.