درباره هومر

شرکت رهیافت نوین ایوار شرکتی تکنولوژی محور است که یافتن راهکارهای جدید و بهینه برای مسائل موجود در صنعت را هدف خود قرار داده است. مأموریت ما در سه بخش مجزا پیگیری می‌شود که عبارتند از: دپارتمان مهندسی مکانیک، که به طراحی و تکامل اتوماسیون و تجهیزات و دستگاه‌های خاص می پردازد. دپارتمان فن‌آوری‌های نوین، که سیستم‌های NFC، RFID، e-ticket و دیگر پروژه‌های مشابه را مدیریت می‌کند، و تیم هومر، که مسئولیت طراحی و اجرای پروژه هومر را بر عهده دارد. همان‌طور که در شعار ما منعکس شده است، ارزش‌های اصلی ما در شرکت رهیافت نوین ایوار، مهندسی، بهره‌وری و محیط زیست است. پارامتر e در نام شرکت (E-var New Approaches) بیانگر این موضوع است.

تیم هومر در شرکت رهیافت نوین ایوار، ارزش‌های خود را بر مبنای ارائۀ با کیفیت‌ترین سرویس و بهترین و منحصربه‌فردترین راهکارها، که بر اساس نیاز زندگی امروز و همگام با مدرن‌ترین کشورهای جهان طراحی شده، قرار داده است. هومر سیستمی است متشکل از اپلیکیشن گوشی‌های تلفن همراه، وبسایت، نرم‌افزارهای قابل نصب، سرویس‌های ابری (cloud-based) حفظ، ذخیره‌سازی و تبادل اطلاعات و مجموعه تجهیزات و سامانه‌های سخت‌افزاری با استفاده از فن‌آوری RFID که به منظور ارائه خدماتی به مجتمع‌های مسکونی و تجاری بزرگ طراحی و اجرا شده است.

هومر، به عنوان ابزاری برای تأمین آسایش هرچه بیشتر ساکنین در مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری و کمک به مدیران در جهت مدیریت امور مربوط به مجتمع، به مدیران مجتمع‌ها این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به صرف هزینه و کسب دانش‌های پیچیده و در زمانی بسیار کوتاه‌تر از روش‌های معمول، با کیفیتی بسیار بالاتر، به امور مجتمع رسیدگی کنند و بازده کاری خود را بالا ببرند. همچنین، هومر به ساکنین مجتمع‌ها امکان مشاهدۀ وضعیت مالی، پرداخت شارژ واحد به حساب مدیریت به‌صورت آنلاین، پرداخت آنلاین قبوض، ارتباط به مدیریت جهت ارائۀ درخواست و پیگیری آن و مشاهدۀ فعالیت‌های انجام گرفته در مجتمع و اخبار و اطلاعیه‌های آن را می‌دهد. بدین طریق، ساکنین می‌توانند از زندگی در محیطی هوشمند لذت برده و همه چیز را، هرکجا که هستند، تحت کنترل داشته باشند.

معرفی تیم هومر

اعضای هومر

روزبه دارای کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر است. او به عنوان قائم مقام مدیرعامل در یک شرکت تولیدی صنعتی در زمینه‌های مختلفی مانند مذاکره، بازرگانی، بازاریابی و طراحی مکانیکی ماشین‌آلات صنعتی فعالیت داشته است. تجربه و توانایی‌‌های گستردۀ روزبه باعث شده است تا مدیریت مجموعۀ هومر را عهده‌دار شود.

روزبه استیفایی
روزبه استیفایی

آیدین دارای کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران است و سابقۀ طراحی مکانیکی و ساخت دستگاه‌های صنعتی را دارد. او با داشتن آشنایی با تکنولوژی RFID و سیستم‌های مرتبط مسئولیت بخش طراحی، توسعه و اجرای سیستم‌های سخت‌افزاری هومر را بر عهده دارد.

آیدین پورصلح‌جوی
آیدین پورصلح‌جوی

وحید مقدم با داشتن سوابق بسیار در مدیریت طراحی و توسعۀ نرم‌افزارهای ابری تحت وب، مانند نرم‌افزار برنامه‌ریزی، اجرا و لجستیک تعمیرات و نگهداری هواپیما که در شرکت‌های هواپیمایی “کیش ایر” و “آتا” پیاده‌سازی شده است، مدیریت بخش نرم‌افزاری هومر را بر عهده دارد.

وحید مقدم
وحید مقدم